71 315 26 72

asb

długłęka

Naprawa sterowników elektrohydraulicznych

 

 

 

G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAKO pierwsi w Polsce zakupiliśmy urządzenie Hydra-Test do testowania, naprawy i regulacji sterowników elektrohydraulicznych automatycznych skrzyń biegów.

 

Urządzenie Hydra-Test (Computer Control System), pozwala na badanie sterowników elektrohydraulicznych przy wykorzystaniu specjalnego oprogramowania.

 

Hydra-Test pozwala przeprowadzać liczne testy na sterownikach i elektrozaworach.

Sprzęt umożliwia wykonanie testów indywidualnych dla pojedynczego zaworu jak i dla wszystkich zaworów jednocześnie.

 

Hydra-Test przeprowadza testy w sposób automatyczny. W trakcie testów sekwencje, otwierania i zamykania zaworów, na wszystkich biegach oraz zaworu Lock-up, zaworów regulacji ciśnienia hydrokinetycznego, powtarzane są wielokrotnie - od 1 do 100 powtórzeń na zawór.

 

Test ten pozwala nam na dokładne sprawdzenie każdego elementu i określenie, które z nich są uszkodzone lub pracują nieprawidłowo i wymagają wymiany na nowy.

 

Oprogramowanie stanowiące integralną część Hydra-Testu może testować elektrozawory PWM, EPC regulacji ciśnienia lub zawory zmiany biegu.

 

Zastosowanie Hydra-Testu, pozwala na: Statyczny i dynamiczny test elektrozaworów Testy są wykonywane automatycznie lub ręcznie Pomiar parametrów elektrycznych elektrozaworów Statyczny i dynamiczny test kompletnych sterowników Naprawa i regulacja sterowników automatycznych skrzyń biegów

Tel. 609 100 340

Naprawiane przez nas sterowniki są rozmontowywane, myte a następnie sprawdzane pod względem uszkodzeń.

Używamy tylko oryginalnych podzespołów w przypadku konieczności wymiany uszkodzonych elementów. (Wymiana na zamienniki naszym zdaniem mija się z celem i jest naprawą krótko terminową)

ASB Długołęka P.H.U.

Robert Doliński

Ul. Wrocławska 6g

55-095 Długołęka

 

 

 

Naprawa automatycznych skrzyń biegów

Regeneracja Konwerterów.

Diagnostyka i regeneracja sterowników

Wymiana olejów

Sprzedaż części

Czyszczenie DPF FAP Katalizatorów

Godziny otwarcia

Poniedziałek -Piątek 8-16

 

sklep@asb-dlugoleka.pl

asbrobert@wp.pl

609 100 340